LENOVO USB NUMERIC KEYPAD GEN II
You have to log in to shop/see prices.
|
|
LENOVO USB NUMERIC KEYPAD GEN II
-
Type
Keypad
-
Localization
-
-
Connectivity
Wired
-
Interface
USB
|
Description
Specifications
Related products
No matter what type of professional you are, you’ll appreciate the efficiency and portability of the Lenovo USB Numeric Keypad Gen II. It’s got all the features of our classic keypad, but with a more stylish, and functional design. Just plug it in, wait a few seconds, and you’re good to go.
| Device interface | USB |
| Purpose | Universal |
| Pointing device | No |
| USB hub | No |
| Plug and Play | Yes |
| Ergonomic design | No |
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Certification | CB, CE, cTUVus, EAC, FCC, ICES, KCC, MI, RCM, TUV, Ukraine DoC, VCCI |
| Power source type | USB |
| Operating voltage | 5 V |
| Weight | 135 g |
| Package weight | 200 g |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
LENOVO T14 G6 U5-228V 32GB 512GB W11P 5G-upgrade (Privacy Guard)
Model: Lenovo ThinkPad T14 Gen 6
-
Screen Size: 14"
-
Resolution: 1920 x 1200
-
Touchscreen: Yes
-
Weight: 1.38Kg
-
Mobile broadband: No
-
OS: Windows 11 Pro
-
HDD: 0GB
-
SSD / Flash: 512GB
-
Memory: 32GB
-
CPU generation: 2nd gen Intel® Core™ Ultra 5
-
Discrete Graphics: Not available
-
Warranty / Months: 36
-
Localization: Nordic
-
CTO / BTO: No
-
CPU Model: 228V
-
Aspect ratio: 16:10
-
Sustainability: ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO
Please note that although care has been taken in the degree of relevancy, pictures are for
display purposes only, and product appearance may differ from what you see. If there are any
discrepancies between the product headline, description and picture, the correct information
will be in the product headline (i.e. computer systems may not come with monitors even if
pictured that way). If anything is unclear, please email support before placing your order.